Globalnie lokalni

Zobacz jak to robimy

Phibro Animal Health jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych na świecie. Działamy w ponad 30 krajach, wspierając rozwój i osiągnięcia naszych Klientów. Nieustannie prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, produkcję i sprzedaż innowacyjnych produktów leczniczych, w szczególności zaawansowanych technologicznie szczepionek przeznaczonych dla drobiu, które są główną specjalizacją naszej firmy.

Eksperci Phibro Animal Health wspierają indywidualne potrzeby naszych klientów, służąc profesjonalną wiedzą i doświadczeniem. Nasz zespół z pasją i zaangażowaniem wspiera dążenie do sukcesu każdego lekarza weterynarii. Dzięki innowacjom, wysokim standardom produkcji i nowoczesnym liniom technologicznym, nasze portfolio produktów jest dostosowane do potrzeb naszych klientów na całym świecie.

Trwałym fundamentem Phibro Animal Health jest wsparcie naszych klientów poprzez wiele działań technicznych, zapewniających najlepsze efekty hodowli. Podnosimy jakość i efektywność współpracy poprzez działania, takie jak:

Audyty na fermach i w wylęgarniach,

  • √ Badania terenowe,
  • √ Pobieranie i badanie prób w celu wykrycia problemów chorobowych czy ekonomicznych,
  • √ Wsparcie sprzętowe niezbędne do wykonywania szczepień w wylęgarniach oraz na fermach,
  • √ Wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów weterynaryjnych i hodowlanych.

Naszym celem jest dostarczenie lekarzom weterynarii no woczesnych rozwiązań, które pomagają zapobiegać chorobom, maksymalizując tym samym zdrową produkcję i wysoką wydajność stad. Zespół Phibro Animal Health z całą mocą angażuje się w ten proces, wspierając pracę lekarzy weterynarii, doświadczeniem, badaniami laboratoryjnymi oraz ekspercką wiedzą naszych doradców w terenie.