Nasze zobowiązania

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek konsumenci poszukują, wiarygodnego dostępu do zdrowej i przystępnej cenowo żywności. Nasza „nowa normalność” rzuciła światło na problem ograniczenia dostępności żywności. Hodowcy zwierząt gospodarskich, pomimo różnych przeciwności, nadal dostarczają zapewniając nam pożywne i pełne białka mięsa, mleko i jaja, które wielu z nas wcześniej uważało za oczywiste na półkach swoich sklepów spożywczych.

COVID-19 uderzył w producentów i zmienił nasz styl życia. Źródła utrzymania, są zagrożone w obliczu globalnej pandemii. Choć jest to wyzwanie, jakiego nigdy dotąd nie było, konsumenci mogą być pewni, że producenci zwierząt gospodarskich zdołali już wcześniej przetrwać wiele poważnych wyzwań, radząc sobie z niedoborami siły roboczej i mocy produkcyjnej, sporami handlowymi i wybuchami chorób. Stawili czoło każdemu wyzwaniu, z którym musieli się zmierzyć.

Producenci bydła mlecznego nadal pracują od świtu do zmierzchu, dbając o swoje stada, pomimo utraty tak ważnego, bo generowanego przez restauracje i szkoły, popytu na mleko i sery. Producenci bydła mięsnego nadal dbają o zdrowotność zwierząt od wycielenia do uboju – robią to każdego dnia. Z kolei producenci trzody chlewnej nadal hodują zdrowe świnie, aby zaspokajać rosnące zapotrzebowanie na chude mięso wieprzowe, a producenci drobiu wciąż dbają o swoje stada ptaków, aby dostarczać zdrowe i pełnowartościowe źródło białka. W akwakulturze hodowcy nadal koncentrują się na dostarczaniu zrównoważonego i ekonomicznie opłacalnego źródła pożywienia.

Patrząc zatem na dbałość hodowców o zwierzęta, biznes jest dla producentów zwierząt gospodarskich, drobiu i akwakultury nadal taki sam, pomimo wszystkich zmian i wyznawań, które dotąd miały miejsce.

Firma Phibro Animal Health Corporation nigdy wcześniej nie była bardziej dumna z tego, że może wspierać tych, którzy są podstawą łańcucha żywnościowego. Podzielamy niezłomne zaangażowanie producentów w ochronę zdrowia zwierząt i bezpieczeństwa żywności. Pomimo  bezprecedensowych czasów, hodowcy mogą być pewni, że nadal będziemy zapewniać im, lekarzom weterynarii i doradcom żywieniowym kompleksowe portfolio rozwiązań z zakresu ochrony zdrowia zwierząt.

Wiemy, że nasza branża wkrótce się ponownie zjednoczy – w trakcie wizyt terenowych i konsultacji, w obiektach inwentarskich, na wystawach i imprezach branżowych. W międzyczasie my wszyscy, w firmie Phibro, z pełnym przekonaniem wspieramy sektor produkcji zwierząt. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, doceniamy fundamentalną pracę, jaką hodowcy i lekarze weterynarii wykonują dla zdrowia zwierząt i ludzi. Razem będziemy wytrwale dążyć do celu.